0:1 dla nas na dobry początek rundy wiosennej

Wreszcie, po długiej przerwie doczekaliśmy się rundy wiosennej. W ramach 18 kolejki 3 ligi Unia Skierniewice podejmowała u siebie Olimpię Zambrów. Mecz został rozegrany 4 marca, w sobotę. W wyniku tej rywalizacji goście skromnie pokonali gospodarzy wynikiem 0:1. Choć ten rezultat nie jest może spektakularny to jednak dobrze, że odnieśliśmy to zwycięstwo.

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i po 45 minutach trudno było powiedzieć, kto ma przewagę. Jedyne, co można wyróżnić z tego etapu gry, to fakt, że Olimpia grała nieco agresywniej niż gospodarze. Obie drużyny schodziły do szatni przy wyniku 0:0. Więcej zaczęło się dziać w II połowie. Zarówno Unia jak i drużyna gości grała bardzo ostro, co poskutkowało tym, że arbiter pokazał sporo żółtych kartek – zarówno jednej jak i drugiej stronie. Jedynego gola na wagę zwycięstwa zdobył dla Olimpii Kamil Zalewski w 75 minucie. Wynik ten nie zmienił się już do końcowego gwizdka. Trzeba powiedzieć, że jest to powód do dumy, gdyż Unia Skierniewice zajmuje 3 miejsce w tabeli, podczas gdy Olimpia Zambrów 11-te.