W mieście Zambrów, dnia 8 czerwca 2024 roku odbyła się rywalizacja karateków z całego kraju. W wydarzenie to, nazwane Ogólnopolskim Turniejem Karate Kyokushin, zaangażowanych było ponad 300 uczestników, reprezentujących 24 kluby karate.

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, którzy wzięli udział w tym turnieju, to siedem osób. Szymon Struniawski wystąpił w kategorii młodzików do 55kg i zdobył złoty medal. Miłosz Kochański, rywalizujący w tej samej kategorii wagowej ale jako junior młodszy, także okazał się najlepszy i zajął pierwsze miejsce. Mateusz Mateusz również przystąpił do zawodów jako junior młodszy do -55kg i zasłużył na srebro. Fabian Olszewski, startujący w kategorii juniorów do 70kg, zdobył drugie miejsce. Marcin Kaczmarczyk to kolejny uczestnik w tej samej kategorii wagowej – uzyskał trzecie miejsce. Mateusz Ochenkowski, walczący jako młodzik do 40kg, zdobył brązowy medal. Antoni Surowik, startujący jako kadet, niestety nie zdołał awansować do półfinału.

Doświadczony shihan Wiesław Orzoł był trenerem i opiekunem zawodników podczas turnieju. Dodatkowo w gronie sędziów znalazł się sensei Krzysztof Zieliński.