Do dzisiaj Koła Gospodyń Wiejskich i stowarzyszenia mogą zgłaszać się do konkursu kulinarnego pt. „Bitwa Regionów”. Termin zgłoszeń przedłużono, ale tylko do godziny 16.00! Nie ma co czekać!

Na tego kto myślał, że już nie zdąży, czeka wspaniała wiadomość. Jeszcze dziś można zapisać się do VII edycji konkursu kulinarnego pt. „Bitwa Regionów” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń. Do udziału w konkursie należało zgłosić się do końca maja, ale termin ten jednak przedłużono do dzisiaj, czyli 4 czerwca do godz. 16:00. 

Aby zgłosić się do konkursu wystarczy wypełnić formularz, znajdujący się na stronie konkursu. Należy go przesłać wyłącznie drogą elektroniczną. Dokument musi być podpisany przez upoważnionego przedstawiciela KGW.

Bitwa Regionów to wyjątkowa okazja do prezentacji różnorodności kulinarnych i tradycji wszystkich regionów Polski. Do wygrania są atrakcyjne nagrody finansowe oraz wyjazd na zagraniczne targi rolno-spożywcze w Unii Europejskiej. Nie ma co czekać i szybko wysyłać zgłoszenie.

Organizatorami konkursu są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa we współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Powodzenia dla wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń!

Więcej o konkursie można poczytać w artykule Konkurs kulinarny dla KGW – “Bitwa Regionów”.