30 sierpnia 2021 roku odbyła się XXII Rada Gminy Zambrów. Podczas wydarzenia wójt oficjalnie wyróżnił właścicieli Inter-Tech za zaangażowanie w życie i rozwój gminy oraz działalność charytatywną.

Jarosław Kos – Wójt Gminy Zambrów oświadczył, że nagradzanie zasłużonych jest pewną tradycją w całej gminie. Radni oraz Wójt uważają, że jeśli ktoś bardzo mocno przyczynił się do rozwoju miasta Zambrów lub gminy powinien otrzymać należyte podziękowania. 

W tym roku postanowiono wyróżnić Panią Annę Jankowską, która jest współwłaścicielką dużej firmy Inter-Tech, działającej w Długoborzu. Pani Anna prowadzi firmę wraz ze swoim mężem – Piotrem Jankowskim. Władze gminy podziękowały Jankowskiej za promocję i pomoc dla Gminy, której udziela ona od lat. Życzono również dalszych sukcesów, rozwoju firmy oraz ciągłej i owocnej współpracy. 

Firma Inter-Tech to znany producent maszyn rolniczych, w szczególności ładowaczy czołowych. Inter-Tech, w swojej ofercie, posiada ponad 200 produktów. Firma charakteryzuje się doskonałą jakością oraz stałym rozwojem. Właściciele wciąż inwestują w nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania. Inter-Tech posiada własną stronę internetową, na której można zobaczyć oferowane produkty oraz prześledzić rozwój firmy.

Nie tylko działalność biznesowa

Przewodnicząca Rady Gminy Zambrów Jolanta Wielgat zaznaczyła, że oprócz prosperującej firmy i wsparcia dla Gminy, Pani Anna Jankowska zajmuje się pomocą charytatywną. 

“Za to też serdecznie dziękujemy, za te serduszka na zakrętki dla potrzebujących dzieci, rodzin serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów” – mówiła Jolanta Wielgat. 

Pani Anna Jankowska podziękowała wszystkim serdecznie i przyjęła bukiet kwiatów. Dzięki swojej skromności oświadczyła, że nie spodziewała się tak zaszczytnego wyróżnienia. Powiedziała również, że taka nagroda jeszcze bardziej mobilizuje ją i obliguje do dalszej pomocy oraz współpracy z miejscem swojego zamieszkania. Zastanawia się wciąż, w jaki sposób jeszcze bardziej doskonalić wzajemne działania oraz zacieśniać wzajemne relacje.