„Lato w mieście” to cykl różnego rodzaju wydarzeń i pikników rodzinnych organizowanych w konkretnym miejscu danego miasta. Już 15 sierpnia, zatem w najbliższą niedzielę, rusza w Zambrowie kolejny cykl tego wydarzenia.

Piknik rodzinny w Zambrowie w ramach cyklu „Lato w Mieście”

Już w niedzielę przy Szkole Podstawowej nr. 3 w Zambrowie, będzie miał miejsce piknik rodzinny, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie.

Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału serdecznie zapraszamy, wstęp jest wolny, natomiast piknik rozpoczyna się od godziny 17:00.

Rozmaite atrakcje, każdy znajdzie coś dla siebie

Oprócz oczywistych atrakcji dla najmłodszych oraz wielu foodtrucków z jedzeniem różnego rodzaju, przewidziano w programie także m.in. koncerty zespołów takich, jak Racisova, Spontan czy Daniel Dobraszkiewicz.

Historyczny wykład dla wszystkich osób zainteresowanych

Już od godziny 18 z kolei, przy Regionalnej Izbie Historycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie, rozpocznie się wykład dla wszystkich fanów historii, który nosi tytuł „Jan Możdżeń – żołnierz wojny polsko-bolszewickiej” prowadzony przez dra. Hab. Krzysztofa Filipowa, a także przez dra. hab. Macieja Karczewskiego.