Drugiego dnia lutego 2023 roku, Alicja Łepkowska-Gołaś – reprezentantka Zambrowa w Sejmie RP, zorganizowała wycieczkę do stolic parlamencie. Grupa mieszkańców Zambrowa miała okazję odwiedzić miejsca, które na co dzień widują tylko w telewizji czy internecie.

Mieszkańcy mieli okazję poznać historię budynku parlamentu i podziwiać z bliska architekturę Sejmu oraz Senatu. Te miejsca, które dotychczas były dla nich dostępne jedynie za pośrednictwem mediów, w końcu mogli zobaczyć na własne oczy.

W trakcie spotkania, posłanka Alicja Łepkowska-Gołaś podzieliła się swoją osobistą drogą do pracy na Wiejskiej. Opowiedziała o swoim codziennym życiu jako posłanki, jak wygląda praca parlamentarzystki. Ta część spotkania była także doskonałą okazją do dyskusji na tematy ważne dla mieszkańców Zambrowa. Posłanka zadeklarowała chęć bliższej współpracy z samorządowymi władzami miasta, a także bezpośrednio z mieszkańcami.

Na zakończenie spotkania, wicemarszałek Sejmu, pani Dorota Niedziela wręczyła niewielkie upominki. Jest to pamiątka po niezapomnianej wizycie w polskim parlamencie.