Jednostronne spotkanie

Mecz, który odbył się w ramach 29 kolejki pierwszej grupy 3 ligi nie zostanie zapamiętany dobrze przez zawodników Olimpii Zambrów. Nasza drużyna została pokonana na własnym boisku przez Legię II Warszawę wynikiem 0:3. Duży niedosyt może powodować fakt, że gospodarze nie zdołali zdobyć choćby kontaktowej bramki przez całe 90 minut. Natomiast niesmak pozostaje na pewno po tym, jak Olimpia zaprezentowała się w pierwszej połowie.

Przebieg meczu

Od samego początku to ewidentnie gracze rezerw Legii pokazali, że potrafią grać na najwyższym poziomie. Krótko im zajęło wbicie się w odpowiednie tempo. Postawa gości zaowocowała pierwszą bramką, strzeloną w 9 minucie. Autorem Julien Tadrowski. Dawid Dzięgelewski poprawił ten wynik w 25 minucie. Po kolejnym kwadransie zrobiło nam się już 0:3 dla Legii, a zdobywcą gola był Szymon Grączewski. W drugiej połowie nie padła ani jedna bramka. Olimpia nie zdołała odrobić strat choć częściowo. Jednakże za ostrą grę nasi zawodnicy obejrzeli dwie żółte kartki.