Po porażce w ostatniej kolejce Olimpia Zambrów wraca do formy pokonując drużynę Tur Bielsk Podlaski.

20 marca odbyła się 17. kolejka Keeza IV liga, grupa podlaska. Olimpia Zambrów zmierzyła się na wyjeździe z zespołem Tur Bielsk Podlaski zwyciężając 4:1.

Zambrowianie już w osiemnastej minucie rozgrywki wyszli na prowadzenie po strzale Przemysława Jastrzębskiego, a jeszcze przed przerwą gospodarze stracili drugą bramkę. Był to niefortunny dzień dla Bielska, ponieważ to jeden z zawodników Tura skierował piłkę do własnej bramki.

Już na początku drugiej połowy Olimpia strzeliła następną bramkę, dzięki niezawodnemu i utalentowanemu Kamilowi Zalewskiemu. To właśnie on zdobył również czwartą bramkę dla Olimpii w ostatniej minucie meczu. Tur Bielsk Podlaski zdobył tylko jedną bramkę podczas rzutu karnego.

Końcowa klasyfikacja

Tur Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów 1:4

Olimpia wystąpiła w składzie: Gralik- Piekarski, Ciborowski, Zalewski, Paczkowski, Jastrzębski, Jakimiuk, Radecki, Kalinowski, Gołaszewski i Gużewski.

Bezpośredni rywale do awansu wygrali swoje weekendowe mecze, więc Olimpia pozostała na 3. miejscu tracąc 2 punkty do liderującego ŁKS-u Łomża.