2:3 dla Olimpii na wyjeździe

Wielkie gratulacje należą się zawodnikom Olimpii Zambrów, którzy w świetnym stylu wygrali na wyjeździe 2:3 z Sokołem Ostródą. Udało nam się wywieźć trzy punkty z Ostródy, aczkolwiek był to mecz niełatwy i nie pozbawiony niespodzianek. W pewnym momencie wydawało się nawet, że to wszystko zakończy się remisem.

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i po jej zakończeniu chyba nikt nie mógł wyłonić zdecydowanego kandydata do zwycięstwa. Objęliśmy prowadzenie już w 5 minucie kiedy to Kamil Zalewski pokonał bramkarza Sokoła. Goście starali się odrobić straty, co udało im się w 23 minucie. Wówczas trafienie zaliczył Damian Lubak. Obie drużyny schodziły do szatni przy wyniku 1:1. W drugiej połowie goście wysunęli się na prowadzenie w 57 minucie. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Paweł Łydkowski. Jednakże w 70 minucie gola wyrównującego strzelił dla gospodarzy Adam Stefański. Na szczęście dla Olimpii na boisku obecny był Marcel Bykowski, który ledwie minutę później podwyższył na 2:3. Takim właśnie wynikiem zakończył się cały mecz.