Do 10 września 2021 roku można zapisywać się na studia w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Warto spróbować swoich sił i zdobyć wyższe wykształcenie na jednej z lepszych podlaskich uczelni. 

Państwowa Wyższa Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży ma do zaoferowania bardzo dużo. Jest to placówka z nowoczesną infrastrukturą, wykwalifikowaną kadrą oraz bogatą bazą dydaktyczną. Uczelnia proponuje 14 kierunków, zarówno z zakresu nauk ścisłych, jak i humanistycznych. PWSIiP może się pochwalić dobrymi opiniami z ramienia studentów, którzy w trakcie nauki mogli korzystać ze stypendium, programu wymiany Erasmus, przebywać w ładnym i wyposażonym kampusie, korzystać z Domu Studenta oraz prowadzić koła naukowe i sportowe. 

Co można studiować?

Zarówno humaniści, jak i umysły ścisłe znajdą coś dla siebie.

W ofercie nauk humanistycznych można znaleźć przydatne dziś i dostosowane do rynku pracy, szczególnie lokalnego, kierunki. Należą do nich m.in administracja, prawo, zarządzanie, pedagogika czy filologia angielska. Są to kierunki, które  dają wiele możliwości w dzisiejszym świecie oraz otwierają drzwi do międzynarodowej kariery. Dzięki uczelni można znaleźć zadowalające praktyki oraz wykonywać ćwiczenia w specjalnych salach do symulacji. 

Jeśli chodzi o kierunki bardziej ścisłe to oferta jest bardzo atrakcyjna. PWSIiP wybrało nauki, które w dzisiejszych czasach są bardzo potrzebne. Można wybrać spośród: informatyki, automatyki i robotyki czy technologii żywności, a także wiele innych. Polska Komisja Akredytacyjna uznała, że hala technologiczna uczelni należy do jednych z lepiej zaopatrzonych w całym kraju. Dlatego też studiowanie technik inżynieryjnych, w szczególności informatyki może okazać się kluczowe w podjęciu kariery. 

PWSIiP posiada naprawdę atrakcyjną ofertę. Podczas wyboru studiów warto wziąć tę uczelnię pod uwagę.