Tego znanego kabaretu nikomu nie trzeba przedstawiać. Od wielu lat kocha go cała Polska. Tym razem kultowi komicy zagrają w Zambrowie. 

Kabaret ANI MRU-MRU, w którego skład wchodzą Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek, wystąpi 6 listopada 2021 roku, o godzinie 20.30 w Miejskim Ośrodku Kultury, przy ulicy Wyszyńskiego 2a. Panowie przedstawią swój najnowszy cyrkowy program pt. „Cirque de volaille”.

Wójcików i Wilkołka inspirują codzienne sytuacje, tak zwane “z życia wzięte”, które starają się pokazać w żartobliwy i komiczny sposób. Komicy nieraz nawiązywali również do baśni i puszczali wodze fantazji. ANI MRU-MRU to jeden z bardziej niepowtarzalnych i lubianych kabaretów w Polsce. Z pewnością będzie to emocjonujący i pełen łez wieczór… łez od śmiechu. 

Lubelski humor

Kabaret ANI MRU-MRU powstał w 1999 roku w Lublinie. Pomysłodawcą i założycielem był Marcin Wójcik. Warto zaznaczyć, że Michał i Marcin Wójcik nie są ze sobą spokrewnieni. Premiera pierwszego programu kabaretu odbyła się 1 grudnia 1999 roku w kawiarni artystycznej klubu HADES w Lublinie. Od tego czasu występowali na wszystkich najważniejszych festiwalach i imprezach w całym kraju. Nieraz gościli na Festiwalu w Opolu lub w Mrągowie. Mimo zmieniającego się składu, ANI MRU-MRU nadal pełnią ważną funkcję na deskach polskich scen kabaretowych. 

Najnowszy program „Cirgue de volaille” to zupełnie nowe, świeże pomysły oraz zabawne, nowe teksty i skecze na najwyższym poziomie. Jak mówią sami twórcy, miało być Voilà, ale wyszło inaczej, bardziej komicznie. Kabareciarze porównują skecze do “rolady humoru”, której nie warto zbyt mocno kroić, bo zamiast masłem wybuchnie niesamowitym żartem i śmiechem.

Bilety w cenie 80 – 90 złotych można kupować w kasie MOK-u lub przez strony internetowe.