Wielbiciele motoryzacji z Zambrowa i okolic spotkali się, aby zebrać słodycze dla podopiecznych zambrowskiego domu dziecka. Wspaniała, pełna pasji inicjatywa!

To już kolejny raz, kiedy Zambrowski Klub Motoryzacyjny BeZetA SQUAD zorganizował przedświąteczne spotkanie miłośników motoryzacji. Event odbył się w niedzielę 19 grudnia, na targowicy miejskiej w Zambrowie. Do miasta zawitali prawdziwi pasjonaci czterech kółek. Głównym celem przedświątecznej MotoPasterki było zebranie słodyczy dla podopiecznych zambrowskiego domu dziecka.

Organizatorom udało się zgromadzić niesamowicie dużo smakołyków. Wszyscy uczestnicy niedzielnego wydarzenia wrzucali słodycze do specjalnie przygotowanych pudełek na targowicy. W środku znalazły się między innymi. czekolady, cukierki i batony, które jeszcze przed świętami trafią do Centrum Placówek Opiekuńczo–Wychowawczych w Zambrowie.

Świąteczny klimat

Wspólny zjazd motofanów był również okazją do zaprezentowania przyozdobionych świątecznie aut. Samochody rozbłysły niezliczoną ilością kolorów, a za kierownicami pojawili się Mikołaje. Niektórzy podeszli do tematu bardziej minimalistycznie i ograniczyli się do kilku refleksów. Inne zaś auta świeciły jak bożonarodzeniowe choinki. 

Wszyscy bardzo dobrze się bawili, wszędzie unosił się świąteczny, wesoły i ciepły nastrój. Dzieciaki z Domu Dziecka będą niezmiernie wdzięczne za tak dużą ilość podarków, a przede wszystkim za samą, bezinteresowną inicjatywę.