Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie, mieszkańcy mogli wsłuchać się w najpiękniejsze polskie kolędy. Zostały zaśpiewane przez utalentowaną wokalistkę DeDe Negra. 

Wczoraj, w drugi dzień Świąt, odbył się wyjątkowy koncert kolęd. Występ miał miejsce po mszy o godzinie 12:00 w parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Przed zebranymi wystąpiła DeDe Negra przy współpracy z Pawłem Jasionowskim – znanym wszystkim z zespołu Masters.

Młoda piosenkarka zaprezentowała najpiękniejsze kolędy. Wśród nich znalazły się między innymi “Bóg się rodzi”, “Cicha noc”, “Gdy śliczna Panna” czy też “Hej kolęda, kolęda”. DeDe Negra przed zaśpiewaną kolędą wprowadzała słuchaczy w historię i ciekawostki związane z danym utworem. Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem, a wierni obecni w świątyni chętnie włączali się we wspólny śpiew.

Kim jest DeDe Negra?

DeDe Negra to pseudonim artystyczny 24-letniej Darii Dombrowskiej. Dziewczyna pochodzi z Jabłonowa Pomorskiego i na co dzień pisze, tworzy oraz komponuje muzykę popową i klubową. Jej wersja przeboju „Kawałek podłogi” doczekał się już ponad 16 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Swoją karierę zaczynała w podobny sposób, co największe obecnie gwiazdy muzyki, czyli w Internecie. Tam właśnie umieszczała swoje covery. W przeszłości dostała również możliwość współpracy z takimi artystami jak Burak Yeter i C-BooL. W sieci dostępne są autorskie piosenki Darii. Są to m.in. Bunt, Mur oraz wspomniana Halo tu ziemia.