Od 9 do 13 maja wszyscy zainteresowani zakwaterowaniem będą mogli zapoznać się z ofertą Bursy Szkolnej w Zambrowie. Pewnie niejeden uczeń skorzysta z możliwości tymczasowego zamieszkania w placówce.

Dni Otwarte w Bursie Szkolnej Nr 1 w Zambrowie odbędą się w dniach od 9 do 13 maja. Od godziny 8:00 do 18:00 uczniowie, ich rodzice i opiekunowie będą mogli odwiedzić placówkę i zapoznać się z oferowanymi warunkami.

Bursa stara się zapewnić swoim podopiecznym jak najwyższy standard opieki i wypoczynku. W pokoju mogą być zakwaterowane maksymalnie dwie osoby, co daje dużą prywatność. Dodatkowo istnieje możliwość w dowolnym wyborze współlokatora. Mieszkańcy Bursy mogą ponadto korzystać z sali bilardowej, siłowni, świetlicy, aneksu kuchennego czy biblioteki. W ostatnim czasie wyremontowana została kawiarenka i łazienki dla chłopców.

Placówka jest w pełni przygotowana do współczesnych wymagań młodzieży, dlatego oferuje nieograniczony dostęp do Internetu poprzez WI-FI oraz łącze przewodowe w każdym pokoju. Oprócz tego organizowane są imprezy i uroczystości, które starają się być jak najbardziej dopasowane do oczekiwań i zainteresowań młodzieży.

Osoby zakwaterowane w zambrowskiej bursie mają zapewnione całodzienne wyżywienie (odpłatność tylko za koszty surowca). Istnieje również możliwość ubiegania się o częściowe lub całkowite zwolnienie z opłat.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 862712634. Bursa zaprasza również na swoją stronę na Facebooku.