W poprzedni weekend miała miejsce pierwsza próba choreograficzna finalistek Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022. Przed paniami dość intensywny czas przygotowań, ponieważ gala finałowa zaplanowana jest już na maj 2022.

Pierwsze spotkanie oraz pierwsza próba choreograficzna finalistek Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022 odbyło się w minioną sobotę, 19 lutego w Hali Kultury w Łomży. 

Jak poinformował zespół Miss Ziemi Łomżyńskiej, dziewczyny trzeba na obecną chwilę poznać. One natomiast muszą zaznajomić się z konkursowym światem oraz zadaniami jakie dla nich przygotowano w tym roku. Po pierwszym spotkaniu wiadomo już, że grupa jest bardzo fajna, chętna do pracy, nastawiona na dobrą zabawę i co najważniejsze – pełna serdeczności. Dla wszystkich zapowiada się ciekawy okres przygotowań do Gali finałowej.

Sama Gala zaplanowana jest na maj 2022 roku. Najbliższe dwa miesiące to dość intensywny czas przygotowań. W ich skład wchodzą sesje zdjęciowe, nagrania materiałów wideo oraz nowość w konkursie – wyjazd pełnoletnich kandydatek na zgrupowanie. Ponadto w planach są jeszcze warsztaty z wystąpień przed kamerą, spotkanie ze stylistką, trening motywacyjny oraz wiele, wiele innych warsztatów, dzięki którym finalistki zostaną przygotowane wzorowo nie tylko do finału, ale także do dalszych etapów konkursu. Kolejne spotkanie finalistek zaplanowane jest na nadchodzący weekend. 

Śmietanka towarzyska

Na finalistki czekają niesamowite spotkania z ludźmi z branży. Choreografię kandydatek przygotowuje, pracująca z konkursem od siedmiu lat, Marzanna Rutkowska. Natomiast sam projekt koordynować będą regionalne gwiazdy – związana z konkursem od lat, Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2017, pierwsza Półfinalistka Miss Polski pochodząca z regionu – Karolina Rafałowska oraz współpracująca przy projekcie od ubiegłego roku, 3. Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2020, Półfinalistka Miss Polski 2020 – Klaudia Piaścik. W zmaganiach Finalistek towarzyszyć będą także fotografowie: Marcin Kossakowski oraz Paweł Wądołowski.

Zespół Miss Ziemi Łomżyńskiej pragnie podziękować wszystkim zaangażowanym w produkcję konkursu. Od siedmiu lat inicjatywę wspierają te same firmy oraz instytucje, umożliwiając mieszkankom regionu podlaskiego reprezentację miasta w kolejnych etapach, nie tylko na arenie krajowej, ale także tej międzynarodowej.

Gospodarzem wydarzenia oraz Platynowym Partnerem jest Prezydent miasta Łomża – Pan Mariusz Chrzanowski. Złotym Partnerem konkursu od trzech lat niezmiennie jest Województwo Podlaskie (Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego).