Już od sześciu lat odbywają się Gminne Mistrzostwa w siatkówce dla strażaków OSP. W tym roku wywalczyli pierwsze miejsce dla Zambrowa.

Wczoraj, 7 listopada 2021 roku strażacy ochotnicy zmierzyli się w Otwartych Mistrzostwach Gminy Zambrów Strażaków OSP w Piłce Siatkowej. To już szósta edycja tego wydarzenia. Zawody odbyły się Szkole Podstawowej w Starym Zakrzewie. Do rywalizacji stanęły łącznie cztery drużyny OSP z: Porytego-Jabłoni, Zbrzeźnicy, Starego Laskowca i drużyna Gramy Bo Lubimy z Zambrowa.

Nie brakowało emocji i wielkich niespodzianek. Tym bardziej, że mecze rozgrywane były według reguły “każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Po ciężkiej walce, pierwsze miejsce zdobyła grupa Gramy Bo Lubimy z Zambrowa. Drużynie należą się serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. Na drugim miejscu stanęli siatkarze OSP Zbrzeźnica, zaś na trzecim drużyna z OSP Poryte-Jabłoń.

W końcowej klasyfikacji zespół Gramy Bo Lubimy dostał 6 punktów, OSP Zbrzeźnica – 4 punkty, OSP Poryte-Jabłoń – 2 punkty i OSP Stary Laskowiec – 1 punkt.

Trzy najlepsze zespoły otrzymały z rąk Wójta Gminy Zambrów Jarosława Kosa puchary i medale.