Trwa plebiscyt “Podlaska Marka”. W tym roku można zagłosować na Grupę Ratowniczą “Nadzieja”. Warto oddać głos na ludzi, którzy codziennie ratują setki istnień.

Plebiscyt Podlaska Marka corocznie pozwala wyróżnić produkty, inwestycje, inicjatywy, wydarzenia i usługi związane z województwem podlaskim, które budują pozytywny wizerunek regionu. Organizatorem przedsięwzięcia od czternastu lat jest Marszałek Województwa Podlaskiego. Nagrody przyznawane są w dziewięciu kategoriach tematycznych: produkt spożywczy, produkt użytkowy, inwestycja, odkrycie, wydarzenie, kultura, społeczeństwo, biznes oraz projekt 4.0. 

Zagłosuj na Grupę Ratowniczą „Nadzieja”!

W tym roku wśród nominowanych do nagrody znalazła się Grupa Ratownicza „Nadzieja”, która działa na terenie całego województwa podlaskiego, a przede wszystkim w Zambrowie. 

Ratownicy każdego dnia niosą pomoc ludziom będącym w stanie zagrożenia życia i zdrowia, a także osobom zaginionym. “Nadzieję” cenią sobie szczególnie seniorzy, którzy są traktowani ciepło i delikatnie. Grupa jest włączona do współpracy z systemami ratownictwa, Krajowym Systemem Ratowniczo – Gaśniczym oraz jednostkami Policji. “Nadzieja” włącza się także w wielodniowe poszukiwania we współpracy z Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji w Warszawie oraz komendami wojewódzkimi. Mieszkańcy Zambrowa doskonale znają ratowników „Nadziei”, którzy obecni są podczas wydarzeń kulturalnych, społecznych i sportowych w mieście.

Aby zagłosować na Grupę Ratowniczą “Nadzieja” należy wejść na stronę internetową Podlaskiej Marki, znaleźć Grupę i wpisać swój numer telefonu. Następnie na podany numer dostarczony zostanie SMS z kodem, który trzeba wpisać w wyznaczone miejsce na stronie.  

Głosowanie internetowe jest bezpłatne i trwa do 21 listopada 2021 roku.