“Gniazdo Żubra” to nowy klub w Zambrowie. Lokal oferuje szeroki zakres usług, od zorganizowania imprezy po zabawę w świecie wirtualnym.

“Gniazdo Żubra” powstało z myślą o nastolatkach i młodzieży. Ma to być miejsce, gdzie można się spotkać ze znajomymi, zorganizować imprezę, zaplanować randkę, obejrzeć wspólnie film lub pograć w gry. 

Klub znajduje się przy alei Wojska Polskiego 39 w budynku dawnej Jubilatki. Do dyspozycji są cztery salony. Główna sala ma 55m2, sala gier 22m2, sala kinowa 18m2, a pokój relaksacyjny z małą kuchnią 10m2. 

W “Gnieździe Żubra” można zorganizować urodziny, maraton filmowy lub kameralną imprezę okolicznościową, na przykład na zakończenie roku szkolnego. Nietypowym zabiegiem w wynajęciu tego typu lokali jest fakt, że płacisz za czas, który tam spędzasz, ale rozrywka, filmy, herbata, kawa i ciasteczka są bezpłatne! Można również przynieść własne jedzenie i napoje. Nie jest wymagany depozyt.

Jakie atrakcje czekają w “Gnieździe Żubra”?

W sali głównej znajduje się kawiarnia z wygodnymi sofami, telewizor z głośnikiem bluetooth oraz miejsce do tańczenia z oświetleniem dyskotekowym. Poza tym karaoke, Xbox One, gry Xbox Kinect, bilard, piłkarzyki, darts, gitara elektryczna i gry planszowe. Dla fanów gamingu wielką atrakcją będzie możliwość skorzystania z VR Oculus 2. Przygotowano także mini salę kinową, która pomieści 8 osób, a to nie wszystkie atrakcje dostępne w tym miejscu! Warto się tam wybrać i samemu sprawdzić, co oferuje `’Gniazdo Żubra”.

Aby zarezerwować kino lub salę wystarczy zadzwonić pod numer 796-488-033, zrobić to online na stronie klubu lub skontaktować się za pomocą Facebook’a.