Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku pragną zaprezentować szerokiej publiczności własną twórczość literacką. Wszystkich zambrowscy seniorzy są zaproszeni na niezwykłe. artystyczne spotkanie.

Uniwersytet Trzeciego Wieku działa pod skrzydłami i w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie już od prawie dziesięciu lat. Seniorzy aktywnie wykorzystują swój wolny czas. Ciągle nad sobą pracują, pokonują trudności, rozwijają się i nie boją się wyzwań.

Oprócz aktywnego stylu życia, śpiewają w chórze, uczęszczają na zajęcia aerobiku, trenują pamięć, uczą się obsługiwać komputer i inne nowe techologie, udzielają się w dyskusyjnych klubach filmowym i literackim, biorą udział w zajęciach plastycznych i wyjściach na basen czy wycieczkach krajoznawczych.

Tym razem studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku postanowili podjąć nowe wyzwania. Seniorzy pragną zaprezentować własną twórczość literacką. W tym celu zapraszają wszystkich zambrowskich seniorów na artystyczne spotkanie pt. „SeniorArt”, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 lutego w kawiarni „Cafe Muza” Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Ponadto przed zebranymi wystąpi chór działający w strukturach Uniwersytetu. Początek zaplanowano na godzinę 16:00. 

Być może okaże się, że w Zambrowie mieszka niezwykły i utalentowany poeta/poetka lub dramaturg? 

Wstęp wolny.