“Tylko śmiech nas ocali”  to premierowy występ słynnego w całej Polsce komika, Igora Kwiatkowskiego. Kabareciarz wystąpi na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury.

Igor Kwiatkowski – tego pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany i lubiany w całej Polsce kabareciarz wystąpi przed zambrowską publicznością w piątek, 21 października o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Kwiatkowski znany ze swojego talentu aktorskiego i oryginalnego stylu zapewnia na każdym spotkaniu na żywo niewiarygodne emocje oraz wrażenia. Z pewnością nie zawiedzie zambrowskiej publiczności.

„Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kąpiel tylko raz w tygodniu”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to tylko kilka tematów, z którymi zmierzy się Kwiatkowski przed zambrowską publicznością. Będzie to spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość, a wszystko okraszone celnymi uwagami w zabawnym tonie. Igor udowodni, że śmiech potrafi czynić cuda.

 Bilety do nabycia w kasie MOK w Zambrowie oraz na stronach internetowych.

Więcej o humorze, śmiechu i zdrowym, szczęśliwym postrzeganiu świata, tylko na humorum.pl.