W Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze zorganizowane zostało tradycyjne spotkanie Wielkanocne. Wydarzenie to zgromadziło wielu uczestników, wśród których znaleźli się funkcjonariusze i pracownicy placówki penitencjarnej, przedstawiciele duchowieństwa oraz specjalnie zaproszone osoby.

Dyrektor Zakładu, płk Zbigniew Jankowski, wyraził swoją radość z tego, jak nasze przedświąteczne spotkania stały się już nieodłączną częścią naszej codzienności. Podkreślił, że co roku gromadzą się razem, by podzielić się opłatkiem i cieszyć się nawzajem towarzystwem, nie tylko podczas Świąt Bożego Narodzenia, ale również przed Wielkanocą.

Wśród zgromadzonych gości była również posłanka Koalicji Obywatelskiej, Alicja Łepkowska-Gołaś. Wyraziła ona swoje zaangażowanie i silne więzy, które nawiązała ze Służbą Więzienną z Czerwonego Boru, szczególnie uwzględniając profesjonalizm, jaki ten zakład prezentuje. Pani posłanka wyraziła swoje wsparcie i uznanie dla pracy wykonanej przez służbę więzienną, licząc jednocześnie na owocne poruszenie kwestii, które mogą niepokoić pracowników, a także możliwość omówienia potencjalnych rozwiązań tych problemów dla Służby Więziennej.